Údržbárske práce

Potrebujete pomôcť v starostlivosti o Váš dom, záhradu…? Vieme aká je starostlivosť dôležitá a časovo náročná. Zverte Vašu nehnuteľnosť, záhradu do našich rúk a Vy si môžete užívať voľný čas s rodinou a priateľmi bez starostí.

Sme odborníci na práce v oblasti stavebníctva a záhradníctva. Dokonale sa postaráme, zveľadíme, opravíme, vymeníme…

Ak vo vás pohľad na kladivo alebo skrutkovač vzbudzuje obavy, zverte to nám, sme Vám pripravení pomôcť.

Montáž nábytku

Hľadáte najjednoduchší spôsob dovozu a montáže nábytku?  Premeníme krabicu rôznych kúskov dreva na kompletný nábytok.

Jednoduché
elektro-montážne
práce

Ak hľadáte bezpečnú, spoľahlivú a profesionálnu pomoc pri práci s eletrikou, či už potrebujete vymeniť žiarovku, alebo opravu osvetlenia sme tu pre Vás. Ponúkame Vám efektívne rešenie Vášho problému profesionálnymi elektrikármi.

Hodinový manžel

Ak sa hormadia malé opravy na dome alebo jeho okolí, sme tu pre Vás. Existuje nespočetné množstvo vecí, ktoré treba opraviť. Možno nemáte čas a ani správne nástroje na vykonanie práce. My uspokojíme každú vašu potrebu, či je to drobná oprava vo Vašej kúpeľni alebo iný problém  v domácnosti. Opravy v domácnosti nechajte odborníkom a zarezervujte si opravy u nás.

Starostlivosť
o okná a dvere

Prasknuté sklo, nefungujúca kľúčka, pokazená žalúzia? Pre nás žiadny problém! 

Prídeme, posúdime, nastavime, vymeníme… vyriešime.

Jednoduché
vodo-inštalačné
práce

Neodteká voda v umývadle, vani? Preteká voda na toalete? Netesnia už kohútiky na umývadlových batériach? Prasklo Vám umývadlo? O všetky tieto a im podobné problémy sa s radosťou postaráme.

Starostlivosť o trávnik
a záhrady

Udržiavanie trávnika v správnej kondícii vyžaduje veľa zručnosti, času a úsilia. Využite naše odborné služby v starostlivosti o celú záhradu, stromy, terasu. Pokosíme, pohnojíme, postriháme, všetko pre Vašu spokojnosť a krásnu záhradu.